FABRİKA TEMİZLİĞİFabrika temizliği en az yaşanılan diğer yerler kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sürekli üretimin yapıldığı bu mekanlarda temizlik sadece sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratmakla kalmaz, makinaların temiz kalmasını sağlayarak, ömürlerinin uzamasına yardımcı olur.

Fabrika temizliği, faaliyet sektörüne göre değişiklikler gösterebilmektedir. Özellikle gıda üretimi yapan yerlerde kullanılan temizlik ürünlerine dikkat edilmelidir. Bu tarz fabrika temizliklerinde “OTS”Temizlik tüm temizlik malzemelerini zararsız ve kimyasal olmayanlardan seçer ve stratejisini de ona göre belirler. Tercih edilen periyodlara göre yapılabilen temizlik uygulamaları (günlük, haftalık veya aylık) zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin  silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğini kapsamaktadır.

Genel fabrika temizliği dışında, ayrıca inşaat ve tadilat sonrası temizlik ve dezenfeksiyonu hizmetleri için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.