Beylikdüzü Temizlik Şirketi Beylikdüzü Temizlik Şirketleri,  Bahçeşehir Temizlik Şirketi, Bahçeşehir Temizlik Şirketleri, Halkalı Temizlik Şirketi, Beykent Temizlik Şirketi, Büyükçekmece Temizlik Şirketi, Temizlik hizmeti veren tek garantili Ots Temizlik firmasıdır.

Boş yada Eşyalı daire, inşaat sonrası  temizlik olmak üzere tüm kimyasal, makine ve dezenfektanları ile usulüne uygun şekilde temizlenir. Bizler yeni aldığımız yada kiraladığımız dairelerde temizliğe dikkat ederken boşalttığımız daireleri de temizlik şirketine vererek temizletmeyi ihmal etmemeliyiz. Boş dairelere yeni taşınacak kişiler, çocuk ve eşleri için, hem görsellik hemde hijyen önemlidir. Bizler kendi dairelerimize gösterdiğimiz özeni başkalarının oturacakları daireler içinde göstermeliyiz.İşi  temizlik şirketine vermeden dairede kırık aksamlar var ise yaptırmalı, açık kablo var ise ehil bir elektrikçiye kapattırmalı, özellikle kırık, çatlak priz vs. varmı diye kontrol etmelidir. Dışarıdan gelen temizlik personellerinin illada bunlara dikkat edeceği düşüncesi ile hareket edilmemelidir.

Dairelerde çöp bırakılmamalı, eğer boya yaptırıldı ise temizlik şirketi daireye girmeden önce boyacı malzemeleri, atık naylonlar ve boya plastik kapları dışarıya çıkartılmalıdır.

Ev , ofis , işyerlerimiz, lokanta, cafeler ve daha bir çok alanda mutfak temizliği ayrıca özen gösterdiğimiz ve hijyene en dikkat ettiğimiz bölümlerdir. Personellerimiz mutfak temizlikleri için ayrıca eğitimler almıştır. Temizleyeceğimiz her mutfakta ayrı su emici bezler ,kimyasal ve dezenfektanlar ile çalışmaktayız.(Malzemeli talep edildiğinde)

Biliyoruz ki mutfakta pişen gıdalar uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Ots Temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik sırasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlemektedirler.

Mutfakların en önemli olduğu lokantalarda ise buhar makineleri ve özel yağ sökücüler ile hizmet verilmektedir. Olağan bir mutfağa oranla daha fazla yağ birikimi olduğundan Ots Temizlik Hizmetleri olarak dezenfekte işleminin şart olduğunu müşterilerimize belirterek yol çizmekteyiz.

Programlı ve kapsamlı hizmet verebilen Ots Temizlik Hizmetleri mutfaklarınızda hijyeni esas alarak eğitimli personeller ve sağlığa zarar vermeyen alkali ürünler ile doğru hizmet ve temiz ortam anlayışını benimsemektedir.

sözlük: ev temizliği, duvar silimi, ofis temizliği, bina temizliği, daire temizlik şirketi, temizlik personeli, daire temizliği şirketi