Firmamız Beylikdüzü Ev Temizliği konusunda şikayet almayan tek temizlik şirketi dir. Eğitimli çalışanlarımız müşterilerimizi memnun bırakmak için elinden geleni yapmaktadırlar. 5 yıldır temizlik sektöründe hizmet veren firmamız temizlik personelleri de bir çoğu 3 ve 4 yıl üzeri firmamızda çalışmakta olup had safhada deneyimlidirler. Ev koltuk yıkamadan cam temizliğine, duvar temizliğinden zemine, ev halıfleksinden ahşap mobilyasına akla gelebilecek her türlü donanım ve eşyanın temizliğine  Ots temizlik şirketi personelleri bakmakta ve hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi, Bahçeşehir Temizlik Şirketi, İspartakule Temizlik Şirketi, Esenyurt Temizlik Şirketi, Avcılar Temizlik Şirketi, Beykent Temizlik Şirketi, Büyükçekmece Temizlik Şirketi.

Ots temizlik şirketi evinizin yapısına göre hizmet vermektedir.

Salon temizliği yapılmadan ortamda kırılacak dökülecek eşyalar var ise işe başlanmadan mutlaka ortadan kaldırılmalıdır. Ots temizlik şirketi personelimiz geldiğinde direk temizlik işine  başlayabilecek durumda olmalıdır.

 

Eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, villa temizliği, site, apartman temizliği, bina temizliği, konut temizliği, inşaat sonu daire temizliği işlerinizde hizmet vermektedir.

Eviniz, daireniz, villanız, işyeriniz her türlü alanlarınızda tadilat yaptırdığınızda yada inşaat sonrası temizliklerinizde yanınızda “OTS Temizlik Şirketi yer almakta. İster ilk defa taşınacaksınız ister eşyalı dairenizde boya badana yaptırdınız, hiç korkmadan evinizi bize güvenebilirsiniz. Evinize aldığınız temizlik personellerinin veryansınlarını unutun. Deneyimli, uzman kadrosu ile bilirkişi denetiminde “OTS” temizlik şirketi

Ev Temizliğinizi 1 günde en ince detaylarına kadar profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız. Zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel  temizlik hizmeti.(Malzemeli olması halinde)Kullanılan tüm ev temizlik bezleri, süngerler, ovucular ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir.